Windows 10 Masaüstü Görünmeme Sorunu

berkayt29

Hectopat
Bilgisayarımı açarken lenovo yazısı geliyor. Loading ekranı var bekliyorum sonra yazı gidiyor loading kalıyor bekliyorum açılmıyor. Ben bilgisayarın ekranını indirdim sonra yeniden açtığımda sanki uyku modundan çıkmış gibi oldu ilk önce entere bastım şifremi yazdım girdim hatta skype açılma sesi geldi ama masaüstü görünmüyor, sadece mause imleci var. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar siyah ekrandayken Görev Yöneticisini aç. Ayrıntılar bölümünden explorer.exe varsa, sağ tıklayıp işlemi sonlandır de. Ne kadar explorer.exe varsa hepsini sonlandır. Sonrasıda Dosya-Yeni gören oluştur diyorsun ve explorer.exe yazarak tamam diyebilirsin. Eğer ayrıntılar da explorer.exe yoksa, yine de Dosya-Yeni görev oluşturdan explorer.exe yazarak tamam diyebilirsin. Umarım sorunun bundan kaynaklanıyordur ve sonuca ulaşırsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı