Çözüldü Windows 10 masaüstünde sağ tık ve sol tık çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pencil

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 hafta önce de böyle bir problemle karşılaşmıştım. Direkt format atmıştım. Çok saçma bir sorun, neden oluyor anlamıyorum. Durduk yere baş gösteriyor. Masaüstünde herhangi bir şeye tıklayamıyorum.

Not: Şimdi tekrar deniyorum ve masaüstündeki ögelere tıklayıp açabiliyorum ancak görev çubuğunda bu sefer çalışmıyor sağ ve sol tık. Aynı zamanda görev çubuğunda bir uygulama açmaya çalışınca "sınıf belirtilmemiş" uyarısı çıkıyor.

Not 2: Sorunun videosunu çektim youtube'a yükledim. Link vermek yasak mı bilmiyorum, aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Kurduğunuz programlardan bir tanesi ya sistem dosyalarına zarar veriyor ya da sisteminize bir şekilde virüs bulaşıyor gibi tahmin ediyorum.

Görev yöneticisini çalıştırıp explorer.exe'yi sonlandırın ve yöneticiden tekrar explorer.exe'yi çalıştırmayı dener misiniz?

Ek olarak buna bir göz atın.
Görev yöneticisinden birkaç başlangıç uygulaması kapattım ve düzeldi. Bir daha olursa dediğinizi uygulayacağım. Teşekkürler.
Kurduğunuz programlardan bir tanesi ya sistem dosyalarına zarar veriyor ya da sisteminize bir şekilde virüs bulaşıyor gibi tahmin ediyorum.

Görev yöneticisini çalıştırıp explorer.exe'yi sonlandırın ve yöneticiden tekrar explorer.exe'yi çalıştırmayı dener misiniz?

Ek olarak buna bir göz atın.
Görev yöneticisinden birkaç başlangıç uygulaması kapattım ve düzeldi. Bir daha olursa dediğinizi uygulayacağım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı