Windows 10 Mavi Ekran Minidump

NeedJ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Yaklaşık 5 gün kadar önce internetten laptop aldım. Aldığım laptop FreeDOS geldi yazılımını ben kurdum. Driverları da bilgisayarla birlikte gelen driver DVD'sinden kurduktan sonra, Driver Booster isimli programla güncelleştirdim. Bilgisayarı günlük seyrinde kullanmaya devam ederken, 2 gün önce Mafia 3 isimli oyunu yüklerken bilgisayar mavi ekran verdi. 2 gündür kullanıyorum bir daha böyle bir şey olmadı ama benim içime bir kurt düştü mavi ekranı görünce. Sonuçta bilgisayarı da internetten aldık ve gerçekten fiyat olarak bana çok uyguna geldi. Rica etsem minidump dosyasına bakıp bana sorunun kaynağını söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle programları kullanmayın. Yararından çok aşırı zararı vardır.
Mafia 3 isimli oyunu yüklerken bilgisayar mavi ekran verdi.
Oyun korsan mı ? Driver booster kullanıp yüklediğin driverlardan dolayı oluşan hatalar vardır illaki. Yukarıda denildiği gibi driverların donanım kimliklerini bulup el ile güncelle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı