Windows 10 Mavi Ekranda Kalma Sorunu

MadaraUchiha

Kilopat
Makaleler
1
Laptopuma Windows 10 yükledim 1 saat önce. Öylesine gezinirken bir anda ekran dondu fare felan hareketi kesti. Biraz bekledim düzelsin diye ama düzelmedi. Ben de power tuşuna basılı tutup kapatayım dedim. Kapanınca pıt diye bi ses geldi, dedim noluyor.

Sonra açtım bilgisayarı, işte 2 işletim sistemi var biri Windows 10, biri 8.1. Başta soruyor hangi işletim sistemini kullanacaksın diye. Windows 10'u seçtim her zamanki gibi. Seçtikten sonra bir anda ekran yenilenmeye başladı. Sürekli yenileniyor hızlı bir şekilde. Mavi ekran gelip yeniden siyaha donüyor, mavi siyah mavi siyah şeklinde. Mavi ekran dediğim de Windows'un açılma esnasındaki ekranı.

Laptopa ne olmuş olabilir, neresinde sorun çıktı acaba? Bu arada Windows 8.1 otomatik onarıma geçip açılmıyor. O yüzden 10 yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1'de de sorun olduğuna göre sorun donanımsal olabilir. Tekrar Windows 10 yükleyin. Çalıştığı sırada HD Tune programıyla sabit diskin durumunu kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı