Windows 10 Mayıs beta sürümü hakkında

Anonymous User

Centipat
Instagram'da gezinirken Technopat'ın gönderisi ile karşılaştım ve şaşırdım, Windows 10'un mayıs ayında beta sürümü çıkması beklenilen bir sürümden bir görüntü var ve aşık oldum. Bu sürüm için Insider olacağım test edeceğim çünkü çok güzel görünüyor.
Sorularım var, bu videoda görev çubuğu ve simgeler biraz değişik bunlar hep öyle mi kalacak yoksa normale geri dönecek mi?
Çıkacağı ayı öğrendik ama gün belirli midir? Kaynağı var mı bu haberin, varsa nedir?
Bu sürüm çıkar ise ve böyle çıkar ise Windows 10'cu olacağım gibi. :D.

Screenshot_20200422-052602_Instagram.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da gezinirken Technopat'ın gönderisi ile karşılaştım ve şaşırdım, Windows 10'un mayıs ayında beta sürümü çıkması beklenilen bir sürümden bir görüntü var ve aşık oldum. Bu sürüm için Insider olacağım test edeceğim çünkü çok güzel görünüyor.
Sorularım var, bu videoda görev çubuğu ve simgeler biraz değişik bunlar hep öyle mi kalacak yoksa normale geri dönecek mi?
Çıkacağı ayı öğrendik ama gün belirli midir? Kaynağı var mı bu haberin, varsa nedir?
Bu sürüm çıkar ise ve böyle çıkar ise Windows 10'cu olacağım gibi. :D.

Eki Görüntüle 542464
Bende çok beğendim ama anlamadım, o ekrandaki arama yapılan yeri nasıl açacağız mesela?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı