Windows 10 son güncelleme beta sürümü mü?

Efeates01

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar bugün Windows Update bölümüne baktığımda güncelleme vardı adı ise (KB5003690 toplu güncelleştirme ön izlemesi) internetten araştırdım beta sürümüdur falan diyordu ben hiçbir şekilde beta sürümünü katılmadım Windows 21H1 kullanmaktayım.
Bu güncelleme beta sürümümü yoksa herkese mi geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bende almışım güncellemeyi ama ben insider programındayım. Baya bir iyileştirme varmış. Biri de bulanık hava durumunu düzeltmişler. Tavsiyem yüklemeniz ama karar sizin. Birde Ayarlar>>Güncelleştirme ve Güvenlik>>Insider Programını kontrol eder misiniz? Katıldığınızı hatırlamıyor olabilir misiniz?

Hocam bende almışım güncellemeyi ama ben Insider programındayım. Bayağı bir iyileştirme varmış. Biri de bulanık hava durumunu düzeltmişler. Tavsiyem yüklemeniz ama karar sizin. Bir de ayarlar>>güncelleştirme ve güvenlik>>ınsider programını kontrol eder misiniz? Katıldığınızı hatırlamıyor olabilir misiniz?

Bende katılmadım bana gelmiş.

Hocam bende almışım güncellemeyi ama ben insider programındayım. Baya bir iyileştirme varmış. Biri de bulanık hava durumunu düzeltmişler. Tavsiyem yüklemeniz ama karar sizin. Birde Ayarlar>>Güncelleştirme ve Güvenlik>>Insider Programını kontrol eder misiniz? Katıldığınızı hatırlamıyor olabilir misiniz?
Baktimda katılmamışım yanıtın için teşekkürler
Bende katılmadım bana gelmiş.
Peki yaptinizmi ben ondan önceki güncellemeyide yapmadım bunu yapmayi düşünüyorum sıkıntı çıkmazsa.

Dosya Ekleri

• IMG_20210622_004805.jpg
    IMG_20210622_004805.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı