Windows 10 Microsoft account şifre problemi

rochas

Hectopat
Yer
İstanbul / Yeşilköy
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar hepinizde de olduğu gibi büyük bir heyecanla Windows 10 u bende bilgisayarıma bugün kurdum. Daha üç gün önce format attığım için temiz kurulum yerine upgrade özelliğini tercih ettim. Masaüstü açıldı ve kişisel ayarları yaptım. Buraya kadar her şey gayet güzeldi. Sonrasında bilgisayarımı yeniden başlattım. Login ekranı geldiğinde ne kadar denersem deneyeyim Microsoft hesabıma giriş yapamadım. Microsoft'un sitesinden hesabımın şifresini değiştirmeme rağmen de bir düzelme olmadı. Sorunun üzerinde bir iki saat uğraşmama rağmen bir çözüm bulamadım. Son çare olarak recovery seçeneğinden orijinal Windows 8.1 işletim sistemime geri döndüm.

Bu sorunu yaşamış olan ve çözümünü bulabilen kimseler varsa bana ulaşabilir mi? Ayrıca Windows 10 u daha yüklememiş olan insanlar içinde bir uyarı olsun bu. Yeni bir işletim sistemi olduğu için sorunuda bol, lütfen kurulumdan önce yedekleme yapın daha sonra canınız yanmasın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı