Windows 10 Microsoft Hesabına Girememe

Genomeus

Kilopat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Ben bir Windows 10 kullanıcısıyım ancak Microsoft hesabıma giremiyorum. Farklı bir yönetici hesabı açtım onu kullanıyorum. Şifremin kesinlikle doğru girildiğinden eminim. Şifreyi 2 kez değiştirip denedim lakin hiçbir yardımı olmadı. Eskiden doğru şifreyi girdiğimde birazcık bekleyip sonra parola yanlış diyordu. Şimdi ise tüm parolaları yazıp Enter tuşuna bastığımda anında bu parola hatalı diyor. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak Microsoft hesabın başka bir oturumda kullanılıyorsa O oturumdan hesabı kaldır.

Sonra Microsoft'un sitesinden Hesap ayarlarını giriş yap.
Cihazlar sekmesinin altında Yönet seçeneğine tıkla.
Güvenlik açısından Hesabın parolasını tekrar girmeni isteyecek.
Screenshot.png
Sonra açılan sekmede Hesabına kayıtlı cihazlar gözükecek. Kendi cihazın dışında kayıtlı olan cihazları ''Diğer Eylemler'' sekmesine tıklayarak Masaüstü/Dizüstü bilgisayar ögesini kaldır diyerek kaldıracaksın.
Screenshot.png

Ayriyeten dosya onarımı yapmanı öneririm.
https://support.microsoft.com/tr-tr...er-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı