Windows 10 Microsoft Office programları nereden indirilebilir?

Alternatif olarak, Microsoft hesabınız varsa Office Web araçlarını kullanabilirsiniz. Office Web neredeyse tam teşekküllü Office yazılımlarını ücretsiz olarak Web tarayıcı üzerinden sunuyor. Ödevinizi yetiştirmenize yardımcı olabilir.

Alttaki link direkt olarak sizi Word Web'e yönlendirecek.

Örnek karşılacağın arayüz:

Teşekkürler
Teşekkür ederim iyi geceler .

LibreOffice kullanın veya öğrenci mailiniz ile tarayıcı üzerinden Microsoft Office kullanın.

LibreOffice kullanın veya öğrenci mailiniz ile tarayıcı üzerinden Microsoft Office kullanın.
Microsoft Office ücretsiz deneme veya kurulumda okulun bana verdiği epostayı kabul etmiyor o yöntemi denemiştim teşekkür ederim .

Evet denemiştim ama okulun verdiği e-postayı kabul etmiyor.
Anladım. O halde @Eray T 'ın paylaştığı siteler gibi siteler üzerinden aktivasyon lisansı temin edeceksin veya crackli olarak kullanacaksın. Crackli kullanımlar için ama buradan teknik destek vermiyoruz, bilgin olsun.

Anladım. O halde @Eray T 'ın paylaştığı siteler gibi siteler üzerinden aktivasyon lisansı temin edeceksin veya crackli olarak kullanacaksın. Crackli kullanımlar için ama buradan teknik destek vermiyoruz, bilgin olsun.
Tamam teşekkür ederim tekrardan olmadı bilgisiyarcıyı arıcam o kadar para verdim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…