Windows 10 Microsoft Office programları nereden indirilebilir?

Alternatif olarak, Microsoft hesabınız varsa Office Web araçlarını kullanabilirsiniz. Office Web neredeyse tam teşekküllü Office yazılımlarını ücretsiz olarak Web tarayıcı üzerinden sunuyor. Ödevinizi yetiştirmenize yardımcı olabilir.

Alttaki link direkt olarak sizi Word Web'e yönlendirecek.

Örnek karşılacağın arayüz:
1620173017749.png1620173074604.png

Bu tarz yerlerden uygun fiyatlı alabilirsiniz.

Tek yapabileceğimiz şey bu. Üzgünüm.

Alternatif olarak, Microsoft hesabınız varsa Office Web araçlarını kullanabilirsiniz. Office Web neredeyse tam teşekküllü Office yazılımlarını ücretsiz olarak Web tarayıcı üzerinden sunuyor. Ödevinizi yetiştirmenize yardımcı olabilir.

Alttaki link direkt olarak sizi Word Web'e yönlendirecek.
Teşekkürler :)
Bu tarz yerlerden uygun fiyatlı alabilirsiniz.

Tek yapabileceğimiz şey bu. Üzgünüm.
Teşekkür ederim iyi geceler .

Cuma gününe ödev yetiştirmem gerek word programında yotubeda ücretsiz indirme etkinleştirme videoları izledim denedim ama olmadı klasörler farklı reklamlarla karşılaştım , pcyi sıfırlamak zorunda kaldım bulut indirme ile şu an 83 indirme oldu kurulum tamamlandığında Office programı indirmek istiyordum bu yüzden sabahtan beri butarz platformlarda yardım bekliyorum gerćekten ürün anahtarı olmadan etkileşim sağlanmaz mı ?
LibreOffice kullanın veya öğrenci mailiniz ile tarayıcı üzerinden Microsoft Office kullanın.

Evet denemiştim ama okulun verdiği e-postayı kabul etmiyor.
Anladım. O halde @Eray T 'ın paylaştığı siteler gibi siteler üzerinden aktivasyon lisansı temin edeceksin veya crackli olarak kullanacaksın. Crackli kullanımlar için ama buradan teknik destek vermiyoruz, bilgin olsun.

Anladım. O halde @Eray T 'ın paylaştığı siteler gibi siteler üzerinden aktivasyon lisansı temin edeceksin veya crackli olarak kullanacaksın. Crackli kullanımlar için ama buradan teknik destek vermiyoruz, bilgin olsun.
Tamam teşekkür ederim tekrardan olmadı bilgisiyarcıyı arıcam o kadar para verdim ..

Yeni konular

Geri
Yukarı