Windows 10 Microsoft Store 0x80131500 Hatası

omer3421

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir haftadır Microsoft Store uygulamasına başlıktaki 0x80131500 hata kodu sebebiyle giremiyorum. Burada baktığım ne kadar yöntem varsa denedim bir türlü düzelmedi. Bunun üstüne Xbox, Spotify gibi uygulamalarım da sorun çıkarmaya başladı. Sonrasında Windows sürümümü güncelledim belki çözülür diye ama herhangi bir yararı olmadı. Bu sorun ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim forumdaki ne kadar çözüm varsa hepsini denedim. Windows 10 Pro 21H2 sürümünü kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-29_015948023.png
    resim_2022-04-29_015948023.png
    16,5 KB · Görüntüleme: 32
Bu rehber yardımcı olabilir.

Bende de 1 haftadır Store uygulaması açılmıyor. Basıyorum hiçbir ekran gelmiyor. Hesap makinesi de açılmamaya başladı, fotoğraflarda. Durduk yere iş çıkardı.

Arkadaşlar bir haftadır Microsoft Store uygulamasına başlıktaki 0x80131500 hata kodu sebebiyle giremiyorum. Burada baktığım ne kadar yöntem varsa denedim bir türlü düzelmedi. Bunun üstüne Xbox, Spotify gibi uygulamalarım da sorun çıkarmaya başladı. Sonrasında Windows sürümümü güncelledim belki çözülür diye ama herhangi bir yararı olmadı. Bu sorun ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim forumdaki ne kadar çözüm varsa hepsini denedim. Windows 10 Pro 21H2 sürümünü kullanıyorum.

Çalıştırı açıp (Win + r) Wsreset.exe yazıp Enter'a basın. Belki işe yarar.

Bu rehber yardımcı olabilir.
cevap için teşekkürler ama buradaki çözümler ile birlikte burada olmayanları bile denedim ama bir sonuç alamadım.
Çalıştırı açıp (Win + r) Wsreset.exe yazıp Enter'a basın. Belki işe yarar.
bunu yapıp reset attım en azından uygulamanın kitaplık bölümüne giriş yapabildim ama sonrasında yine aynı hatayı verdi tekrar aynı yöntemi deneyince faydası olmadı.

Geri
Yukarı