Windows 10 Mikrofon Algılamıyor

Hayır duyamıyorum. Sadece bir cızırtı geliyor.
DDU ile sürücü kaldırmanızı önereceğim fakat Realtek'in hangi sürücüsünü kurmanız gerektiğini bilmiyorum o yüzden bunu şu anlık yapmayın. Daha fazla fikrim yok açıkçası yardım edemedim bu yüzden özür dilerim. Youtube'dan ''Ön mikrofon girişi çalışmıyor'' şeklinde bir kaç video izlerseniz belki çözebilirsiiz ya da bilen arkadaşlar varsa onlar yapabilir. @Emre C ve @yika38 yardım edebilirler diye düşünüyorum.

DDU ile sürücü kaldırmanızı önereceğim fakat Realtek'in hangi sürücüsünü kurmanız gerektiğini bilmiyorum o yüzden bunu şu anlık yapmayın. Daha fazla fikrim yok açıkçası yardım edemedim bu yüzden özür dilerim. YouTube'dan "Ön mikrofon girişi çalışmıyor" şeklinde birkaç video izlerseniz belki çözebilirsiiz ya da bilen arkadaşlar varsa onlar yapabilir. @Emre C ve @yika38 yardım edebilirler diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Aslında mikrofon girişi çalışıyor ancak Windows 10'a geçince algılamamaya başladı. Driverlerle alakalı bir şeydir diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Aslında mikrofon girişi çalışıyor ancak Windows 10'a geçince algılamamaya başladı. Driverlerle alakalı bir şeydir diye düşünüyorum.
DDU ile kaldırıp yeni bir sürüm yüklerseniz çözülebilir fakat yanlış sürüm önermek istemiyorum ve Driver Booster büyük ihtimalle yanlış bir sürücü yükledi.

Geri
Yukarı