Windows 10 Mikrofon Ses Azalması Sorunu

Gabumon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemimi yeni topladım. Hiçbir sorun olduğunu sanmıyorum. Lakin mikrofonla konuşmada sesim durmaksızın gittiğinde ve çok yüksek sesle konuştuğumda sesim otomatik olarak 1 2 saniye boyunca çok kısık gidiyor karşı tarafa. Yani çok rahatsız edici bir durum, bir ayardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ses kaydı programı ile de denedim. Aynı sorun sadece yüksek bir ses çıktığında ve ses sürekli olduğunda 2 saniye kadar çok kısık geliyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses simgesine sağ tıkla ve "Kayıt aygıtları" seçeneğine tıkla, gelen ekranda "İletişim" sekmesine geç. "Hiçbir şey yapma" seçeneğini seç ve uygula.

Anlık modu kapatıp dener misin ?

upload_2015-11-28_10-38-56.png

Sorunu çözdüm. Nahimic For MSI diye bir program varmış ortadaki OFF (kapatma tuşuna) bastım. Azalma sorunu geçti. Şuan sorunsuz kullanıyorum. İlgilendiğiniz için Teşekkür ederim. Çözüldü yazabilirsiniz başlığa forumda yeni olduğum için nasıl yapacağımı bilemedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı