Çözüldü Windows 10 mobil etkin nokta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
@OgnitorenKs hocam 1.ISO'nuzu kullanıyorum mobil etkin nokta açılmıyor. Tool box üzerinden çözüme kavuşamadım. Hizmetler bölümünden hangi hizmetleri açmalıyım?
Hocam konuya beni etiketlemişsiniz ancak bildirim gelmedi. Sosyalde dolaşırken denk geldim. Bu tarz durumlarda cevap alamazsanız tekrar etiketleme yapınız.

Toolbox üzerinden sorunsuz açabiliyor olmanız gerekiyor. Son sürümü kullanmaya özen gösterin.

Aşağıdaki hizmetleri açmanız lazım.
İnternet bağlantısı paylaşımı (ICS) [SharedAccess]
Windows Mobil Etkin Nokta Hizmeti [icssvc]
Uygulama katmanı ağ geçidi hizmeti [ALG]
  • İnternet bağlantınızı PC üzerinden diğer cihazlara aktarmanızı sağlayan hizmettir. Hotspot hizmeti olarak da bilinir. Cihazınız bu özelliği destekliyor ve kullanıyorsanız kapatmayın. Desteklemiyorsa açık kalması için bir sebep yok.
@OgnitorenKs hocam 1.ISO'nuzu kullanıyorum mobil etkin nokta açılmıyor. Tool box üzerinden çözüme kavuşamadım. Hizmetler bölümünden hangi hizmetleri açmalıyım?
Hocam konuya beni etiketlemişsiniz ancak bildirim gelmedi. Sosyalde dolaşırken denk geldim. Bu tarz durumlarda cevap alamazsanız tekrar etiketleme yapınız.

Toolbox üzerinden sorunsuz açabiliyor olmanız gerekiyor. Son sürümü kullanmaya özen gösterin.

İnternet bağlantısı paylaşımı (ICS) [SharedAccess]
Windows Mobil Etkin Nokta Hizmeti [icssvc]
Uygulama katmanı ağ geçidi hizmeti [ALG]
  • İnternet bağlantınızı PC üzerinden diğer cihazlara aktarmanızı sağlayan hizmettir. Hotspot hizmeti olarak da bilinir. Cihazınız bu özelliği destekliyor ve kullanıyorsanız kapatmayın. Desteklemiyorsa açık kalması için bir sebep yok.

Çözüm

Hocam teşekkürler hizmetlerde dolaşırken Windows Etkin Nokta Hizmetini gördüm otomatiğe alınca sorunum düzelmişti. ToolBox son sürümdü ilk ISO'nuz olduğundan diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı