Windows 10 Mouse Sadece Masaüstünde Çalışıyor

Nuc_LeaR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Karın Tokluğuna Çalışan Stajyer Tercüman
Sorunumu başlıkta açıkladım. Mouse'ın hareketinde hiçbir sıkıntı yok fakat sağ ve sol tıklar sadece masaüstünde çalışıyor. Herhangi bir klasörü açmaya çalıştığımda, Windows görev çubuğu ve İnternet tarayıcısında tıklar ve scroll tuşu çalışmıyor. Bu olay dün 18:00 civarında gerçekleşti ve o saatte Windows güncelleme yapmış nedeni bu olabilir diye düşünüyorum cihazda sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü laptopun touch pad kısmında aynı durumda. Sorunu Microsoft forumuna yazdım orada dedikleri her şeyi yapmama rağmen düzelmedi bunun üzerine format attım fakat durum hala devam etmekte :cry::cry:

Sistem geri yükleme ile bu durumun yaşanmadığı bir önceki tarihe geri dönüş yapın. Güncelleme kaynaklı olabilir.

Şey bana Microsoft forumunda gelişmiş başlatma seçeneğinden windowsu yeniden yüklettiler yani şimdi geri yükleme yapabilirmiyim?

Hocam şimdi denedim fakat işe yaramadı. Yani hayatımda gördüğüm en saçma hata bu nasıl bir şey ya :cry:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı