Windows 10 mu, 11 mi?

Gayette düzgün çalışıyor hocam store, adobe aklınıza ne gelebiliyorsa video olarak test edip göndereyim istiyorsanız :D

@VİPER34 Bilemiyorum herkes aynı sürümü indiyor ve kullanıyor saçma sapan sorunlar belirtiyorlar forumda biz başka 11 mi kullanıyoruz diye sorasım geliyor artık.
İstersen sadece güncelleme notlarıyla Windows 11 de ne kadar çok sorun olduğunu görebilirsin. Sadece burası değil tüm forumlarda Windows 11 hakkında olumsuz olaylar var. Alması gereken yol var daha.

Windows 11 Çok güzel ama daha tam oturması için vakti var 10'a kıyasla oldukça sorunları var o yüzden şimdilik tavsiyem 10 ama deneyimlemek istersen bi 11'e bakabilirsin

İstersen sadece güncelleme notlarıyla Windows 11 de ne kadar çok sorun olduğunu görebilirsin. Sadece burası değil tüm forumlarda Windows 11 hakkında olumsuz olaylar var. Alması gereken yol var daha.
Hocam biz başka sürüm kullanıyoruz o halde benim kullandığım 11 de bir sorun yok 10 harfinden kurtulduğumada çok mutluyum aylardır.

Forumdaki insanların çoğunluk tavsiyesine ve kendi tecrübelerime dayanarak Windows 10 formatı attım. Başarılı. Windows 11'e de 3-4 tane büyük güncellemeden sonra geçerim yüksek ihtimal 2023 gibi. Sürükle bırak özelliği bile yok. Üreticilik şuanda sıfır. Herkese teşekkürler.

@Valerys @Sabnerto @JustEmoBut @Zikkeci @Soru12344 @BerkayZ87 @shinei @ESY @İDarkNess @403052 @megu @Linux Kaymak (Sana Linux sisteminle başarılar ozancım :) ) @Microsoft Windows XP @Gerçeklik @stzzy @norven @Emirizmir @cinar_yasarrr @Lykoss @VİPER34 @HectoP4T @390845

Yeni konular

Geri
Yukarı