Windows 10 mu, Windows 11 mi daha ağır olur?

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım kötü, Windows 10 kullanıyorum 8 aydır. Hiç yavaşlama vs. yok fakat çok pişmanım. Bin tane hata çıktı resmen. Windows 11 çıktıktan sonra hataların fixlenmesini bekleyip öyle kurmayı düşünüyorum. Sizce Windows 11, Windows 10 gibi ağır bir sistem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD varsa Windows 10 oldukça seri çalışan bir istemci. Performansta aralarında pek de bir fark olacağını sanmıyorum.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım kötü, Windows 10 kullanıyorum 8 aydır. Hiç yavaşlama vs. yok fakat çok pişmanım. Bin tane hata çıktı resmen. Windows 11 çıktıktan sonra hataların fixlenmesini bekleyip öyle kurmayı düşünüyorum. Sizce Windows 11, Windows 10 gibi ağır bir sistem olur mu?
Tahminimce evet.

SSD varsa Windows 10 oldukça seri çalışan bir istemci. Performansta aralarında pek de bir fark olacağını sanmıyorum.
Windows işlemci? Vay canına. 🎭☝🏼🥲
---
İlk etapta çok stabil olmasa da birkaç ay içinde toparlanır ve iyi olur. Ama Windows 10 aslında o. :)
Aynı olur ilk çıktığında diye düşünüyorum.

Ağır olur.

Windows işlemci? Vay canına. 🎭☝🏼🥲
---
İlk etapta çok stabil olmasa da birkaç ay içinde toparlanır ve iyi olur. Ama Windows 10 aslında o. :)
aynı olur ilk çıktığında diye düşünüyorum.

Ben de öyle düşünüyorum. Bir çeşit çarpıtılmış veya modifiyeli Windows 10 gibi olmuş. Fakat Windows 10'dan daha ağır bir sistem olursa bilgisayarıma kurmak kötü bir fikir olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı