Windows 10 mu Windows 11 mi?

Ya arkadaşlar, bu 11 mi 10 mi tartışmasına açıklık getirelim kafayı yiyeceğim. Hangisi sizce?

Windows 10 tabii ki. Şu anlık neye bakarsak Windows 10 daha stabil, daha iyi çalışıyor, daha iyi kaynak tüketimi, daha sade, daha olması gerektiği gibi.

Görünüm ve animasyon, görev çubuğu olarak Windows 11 daha iyi. Sistem destekliyorsa geçilip test edilebilir eğer iyi çalışıyorsa kullanmayı deneyebilirsiniz. Çok da kötü değil.

Ben Windows 10 da 11 de kullandım bende 11 de sıkıntı çıkmamıştı ama sonra 10'a geri döndüm sebebini bilmiyorum ama 11 de güzel yani.

Kişiye de bağlı, kullanılacak makineye de bağlı olarak değişen bir şey fakat çoğunluğun önerisi hala Windows 10. Windows 11'e göre daha stabil şu an, her ne kadar Win 11 bir nebze düzelmiş de olsa.

Ya arkadaşlar, bu 11 mi 10 mi tartışmasına açıklık getirelim kafayı yiyeceğim. Hangisi sizce?
Artık 11 diyebilirim. Son gelen 22621.900 güncellemesi ile gpu kullanma , cpu kullanma ve disk kullanımı azalmış bulunmakta. Okuma yazma hızı problemi de çözüldü.

Windows 10 tabii ki. Şu anlık neye bakarsak Windows 10 daha stabil, daha iyi çalışıyor, daha iyi kaynak tüketimi, daha sade, daha olması gerektiği gibi.

Görünüm ve animasyon, görev çubuğu olarak Windows 11 daha iyi. Sistem destekliyorsa geçilip test edilebilir eğer iyi çalışıyorsa kullanmayı deneyebilirsiniz. Çok da kötü değil.
Hocam son gelen güncelleme ile 10'dan daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı