Windows 10 mu Windows 11 mi?

thearmy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kendime yeni bir bilgisayar aldım ve uzun zamandır Windows 10 Pro kullanıyorum, sizce 11'e geçmeli miyim yoksa 10'dan devam mı edeyim? Windows 10 ve 11 kullanmış arkadaşların tecrübelerini aktarmasını bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar merhaba kendime yeni bir bilgisayar aldım ve uzun zamandır Windows 10 Pro kullanıyorum, sizce 11'e geçmeli miyim yoksa 10'dan devam mı edeyim? Windows 10 ve 11 kullanmış arkadaşların tecrübelerini aktarmasını bekliyorum teşekkürler şimdiden.
Windows 11.

Sistem özellikleriniz Windows 11’i karşılıyor mu?

Bir çete savaşı başlattın!

Hız ve stabillik istiyorsan Windows 10.
Tasarım ve güvenlik istiyorsan Windows 11.

Bana göre Windows 11 bin basar. Windows 10 bende, orijinal olmasına rağmen, takılmalar yaşıyordu, oyunlarda FPS normalin altındaydı. Windows 11'e geçtikten sonra bilgisayar adeta yeniden dirildi. Ne zaman Windows muhabbeti dönse, "Windows 10 bana göre Windows tarihinin en kötü işletim sistemidir", der geçerim.

İlk sızdığından beri kullanıyorum ben bir sorun yaşamadım performans anlamında çoğu kişinin fikri farklı olabilir ama sanki kendi tecrübelerime göre performansın arttığını hissediyorum ayrıca görsel anlamda farklı bir şeylerde arıyorsan deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı