Windows 10 mu Windows 11 mi?

Windows 11 22H2. Mayıs'tan beri kullanıyorum, ne bir yavaşlama, ne bir hata, ne başka bir sorun. Bir tek geçenlerde gelen güncellemeyle açık temada görev yöneticisi karanlık görünüyordu ama onu da kafaya takmadım ve çözüldü zaten sonrasında.

Daha öncesinde 21H2'yi ve sızan sürümü de kullandım sorunsuzca.

Arkadaşlar merhaba kendime yeni bir bilgisayar aldım ve uzun zamandır Windows 10 Pro kullanıyorum, sizce 11'e geçmeli miyim yoksa 10'dan devam mı edeyim? Windows 10 ve 11 kullanmış arkadaşların tecrübelerini aktarmasını bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Windows 10'dan devam edebilirsiniz eğer memnunsanız.

Windows 11 tabii tasarım güzel hoş görüntüsü var güvenlik açısından da önemli ama Windows 10 bence Windows 11'den kat kat hala iyi tabii ileride gelecek güncellemeler neyi gösterir bilmiyorum ama şu an için Windows 10 heyecan aramayın Windows 10'dan devam Windows 11'den daha stabil. Güvenlik açısından önemli demem Windows 10'nun güvenlik güncellemeleri yok anlamına gelmez.

Bu konudan bir ay içerisinde 999 defa açılıyor. Keşke bir aratma yapsanız açmadan. Windows 10 daha stabil.

Kardeşim burası sorunların çözümü için yazılan gereğinde makara yapılan gereğinde ciddi bir ortam olan bir site adam isterse 100 tane çözümü olan konudan yeni bir konu açabilir bu senin buraya gelip yazman gerektiğini anlamına gelmez. Boş yorum yapmayın siteyi sizin boş yorum yapmanız asıl dolduruyor.

Son düzenleme:
Windows 11 tabii tasarım güzel hoş görüntüsü var güvenlik açısından da önemli ama Windows 10 bence Windows 11'den kat kat hala iyi tabii ileride gelecek güncellemeler neyi gösterir bilmiyorum ama şu an için Windows 10 heyecan aramayın Windows 10'dan devam Windows 11'den daha stabil. Güvenlik açısından önemli demem Windows 10'nun güvenlik güncellemeleri yok anlamına gelmez.

Kardeşim burası sorunların çözümü için yazılan gereğinde makara yapılan gereğinde ciddi bir ortam olan bir site adam isterse 100 tane çözümü olan konudan yeni bir konu açabilir bu senin buraya gelip yazman gerektiğini anlamına gelmez. Boş yorum yapmayın siteyi sizin boş yorum yapmanız asıl dolduruyor.
Forumu boş boş aynı konuları açarak çöplüğe çevirmek asıl boş olan. Milyon tane aynı konudan var zaten. Tarihleri de üzerinde yazıyor. Yine muhalefet olmak için olmaya çalışan bir arkadaş daha. Evet güzel korudun konu açan arkadaşı +1000 rep verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı