Windows 10 mu Windows 8.1 mi?

Singel launguage, Türçe 64 Bit olarak ISO dosyasını indirin. Kurulumdan önce sizden Key isteyecek eğer yoksa bu Key'i kullanın.
Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC

Singel launguage, türçe 64 Bit olarak ISO dosyasını indirin. Kurulumdan önce sizden Key isteyecek eğer yoksa bu Key'i kullanın.
Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC.

Hocam ben Windows 8.1 Pro lisansı satın almayı düşünüyordum 50TL'ye. Bu kod nedir orijinal mi?

Ben Windows 8.1 Pro için hangisini indirmeliyim onu sormuştum yine Single Language mi indireceğim.

Hocam ben Windows 8.1 Pro lisansı satın almayı düşünüyordum 50TL'ye. Bu kod nedir orijinal mi?

Ben Windows 8.1 Pro için hangisini indirmeliyim onu sormuştum yine Single Language mi indireceğim.

Attığım genel lisans anahtarı yani deneme sürümü, alana kadar kullanırsınız diye attım.
Single Language indirirseniz dosya boyutu az olur. İçinde sadece seçtiğiniz dil olur.

Liya yazılımdan ucuz ve güvenilir bir şekilde Windows lisansı almayı düşünüyorum. Sizce hangisi almalıyım? Windows 10 Pro mu? Windows 8.1 Pro mu? Windows 10 Pro lisansını alan herkes memnun kalmış. Sistemimi koklayarak bulamayacağınız için yazıyorum:

Intel Core i5 4200M 2.5GHz.
8 GB RAM.
64xbit.
500GB HDD.
NVIDIA GeForce GT 740M 2 GB.
Intel(r) HD4600.

Maalesef SSD yok.
Sakın bu siteden alışveriş yapmayın. Başınıza bela alırsınız. Sözlerinde duran bir firma değil. Ne yaptıkları bile belli değil. Kurumsallıkdan uzak iletişim sorunu olan bir firma. 16 defa aradım hep meşgule verdiler. Uzak dur derim

Geri
Yukarı