Windows 10 nasıl etkinleşir?

sceeplock2

Hectopat
Daha fazla  
2012 yılında Toshiba markalı L855 16-R modelli bir laptop almıştım. Bu bilgisayarı içerisinde Windows 8 yüklü bir şekilde satın almıştım. Daha sonra Windows 10 güncellemesi geldiği zaman ücretsiz olarak yükseltilmişti. Geçen haftalarda Windows 10'da internete bağlanmada bazı sorunlar yaşadım. Ne yaptıysam düzeltemedim. Bu yüzden bilgisayarı formatlamak zorunda kaldım. Bilgisayarda şu anda Windows 7 yüklü. Acaba bilgisayarıma tekrar Windows 10 yüklesem otomatik etkinleşir mi? Veya etkinleşmesi için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans Microsoft hesabınıza kaydediliyor. Microsoft hesabınızla giriş yaptığınızda etkinleşir.

Windows 10'u USB belleğe yazdırın ve kurun. Kurduğunuz zaman internet bağlantısı varsa hemen otomatik etkinleşir. Hangi sürüme yükselttiyseniz o sürümü kurun hiçbir sorun yaşamazsınız. Ayrıca Microsoft hesabı olmadan da etkinleştirme oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine de ne olur ne olmaz ProduKey programı ile keyinizi öğrenin.. Sonra MediaCreationTool programını indirin ve usb veya iso olarak sisteminizi indirin. Usb seçerseniz direkt olarak windows usb kurulumunu hazırlıyor..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı