Windows 10 nasıl güncellenir?

Pershaus

Centipat
Merhabalar. Benim bilgisayarım da Windows 10 Pro var. Sürümü 1703 olması gerek. Ben bunu çıkan 1907 sürümüne yükseltmek istiyorum. Sorum şu; nasil yükseltebilirim? Windows Update otomatik günceller mi, eğer yükseltmeyi gerceklestirirsem? Windows etkinleştirme (Windows anahtarını tekrar ister mi? ) Tekrarlanir mı? Gigabyte'tin çoğu driverı 1907 sürümü.

Windows 10 için gelen tüm güncellemeler için etkinleştirme anahtarınız geçerlidir.
Windows update üzerinden yaparken bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Tavsiyem Windows güncelleştirme asistanını kullanmanızdan yana olur.
Screenshot_4.png
Eğer çok önemli dosyalarınız yoksa Temiz kurulum önerebilirim.
Etkinleştirme anahtarınız Anakart ya da Microsoft hesabına eklendiğinden temiz kurulumdan sonra da kullanabilirsiniz.

Öncelikle 1907 diye bir sürüm yok en güncel sürüm 1903 şu anda sorunuza gelecek olursak yükseltme yapmak sıkıntılı olabiliyor en iyisi temiz kurulum yapmak eğer Windows'u Microsoft hesabınız ile bağlarsanız temiz kurulum yaptıktan sonra Windows'da oturum açtığınızda Windows otomatik olarak aktifleşir.

Windows Update’den güncelleştirmeleri denetleyin ve gelen güncellemeleri yapın.1907 değil 1903 sürümü sanırım demek istediğiniz. Tekrar ürün anahtarı istemez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı