Windows 10 nasıl kuruldu?

Yaparız kardeş yaparız FPS içinden geçeriz daha çok FPS almana yardım edeceğim söz.

Biz zor mor demeyiz FPS içinden geçeriz aslan parçası sen o işi bana bırak çok tetikte olur önlem alırım haydi bismillah Allah'u ekber şimdi işletim sistemi yapmaya geçiyoruz.

Hocam tek kişi çok zor bir iş ama yeterli bilginiz varsa neden olmasın.

Bir işletim sistemi kuracağım kendime. Bunu da diğer herkese ücretsiz olarak vermek istiyorum. İşletim sistemi, o yüzden Windows nasıl kuruldu? Bir yazılım olarak mı yoksa bir sistem programı ile mi?

Abi sana bir Linux distrosunu temel almanı öneririm işini kolaylaştırmak açısından.
macOS BSD tabanli diye biliyorum. Pardon unix demek istedim.

Unix değil Linux.

Önce bir flash diske kaydediyorsun hocam FreeDOS gelen bilgisayara takıyorsun.
Sonra çıkan adımları sakince yapıyorsun en sonda kurulum gerçekleşiyor. Şaka bir yana tek başınızaysanız 5 6 yıl üstünde çalışmanız gerekecek bir ekiple olsanız belki 2 3 yılda bitirebilirsiniz uzun ve meşakatli bir yol. Kolay gelsin şimdiden.

Abi sana bir Linux distrosunu temel almanı öneririm işini kolaylaştırmak açısından.

Unix değil Linux.

macOS, Linux tabanlı değildir. Darwin adında Mac'e özel geliştirilen çekirdeği kullanır. UNIX'in işleyişi ve günlük kullanım kolaylığı için tercih edilir.

2-3, 5-6 yıl mı? O kadar yılda anca hayalini kurarsınız.

Eyvallah kardeşim belki FPS arttırmana bayağı bir katkı sağlayacağım sana ve hepinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…