Windows 10 nasıl kurulur?

YaX

Decapat
Selamlar, yeni sistem aldım. Windows'u nereden indireceğim, nasıl kuracağım ve nasıl yükleyeceğim? Lisansını nereden satın almalıyım sırasıyla anlatırsanız sevinirim. Ayrıca Windows için kaç GB flashbellek gerek? (Windows 10 Pro en iyisi diye biliyorum. Onu kurmak istiyorum.)

Selamlar, yeni sistem aldım. Windows'u nereden indireceğim, nasıl kuracağım ve nasıl yükleyeceğim? Lisansını nereden satın almalıyım sırasıyla anlatırsanız sevinirim. Ayrıca Windows için kaç GB flashbellek gerek? (Windows 10 Pro en iyisi diye biliyorum. Onu kurmak istiyorum.)

Arkadaşın attığı videoda her bilgi verilmiş. Dün o videodan format attım.😅 bu arada garanti olması için 16 GB ya da daha fazla alanlı bir flash bellek kullanmalısın.

En güveniliri şöyle: Windows 10 Home sürümünü indirin | Microsoft Ama bu fiyatı vermek istemiyorsanız N11, Trendyol gibi sitelerden 30 TL civarında bir fiyata alabilirsiniz öyle sitelerde iade oluyor bozuk ise.

Geri
Yukarı