Windows 10 Nasıl ?

Ben Windows 7 kullanıyorum şuan, sorun da yaşamak istemiyorum doğrusu. Bir de beta'ya pek sıcak bakan biri değilim. Bana bir güven verseniz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi gidip Windows 8 mi alacağım yoksa Windows 7'den Windows 8'e mi yükselteceğim ?

Agalar ben Win10 ile ilgili gelişmeleri pek takip edemedim. Şimdi bildiğim kadarıyla Win10 için "Teknik Önizleme" sürümü yani sanırım beta sürümü mevcut. Peki Türkçe dil desteği var mı? Ayrıca tam sürümü ne zaman çıkacak, bilgisi olan var mı?

Agalar ben Win10 ile ilgili gelişmeleri pek takip edemedim. Şimdi bildiğim kadarıyla Win10 için "Teknik Önizleme" sürümü yani sanırım beta sürümü mevcut. Peki Türkçe dil desteği var mı? Ayrıca tam sürümü ne zaman çıkacak, bilgisi olan var mı?
Evet hala teknik önizlemede ve Türkçe dil desteği yok.

Şimdilik 8.1 kurun ve kullanmaya devam edin. Windows 7 devri artık bitiyor diyorlar. Zaten 8.1`e geçince aradakı farkı iyi anlarsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı