Windows 10 ne kadar RAM kullanır?

Ayarlara göre değişir ama PUBG yada BF5'de sıkıntı yaşarsınız.
yüsek-orta karışık olarak açıyorum.
Arkadaşımda da benzer bir sistem var o da PUBG oynuyor lakin ayarlarını bilmiyorum.
Ama hiçyoktan 2 gb ram yiyor geriye 6 gb kalıyor 8 gb lik oyunlarda fln sorun yaşatmazmı
Hayır yaşatacağını sanmıyorum ama dediğim gibi ekran kartı modeliniz gibi bilgileri de verirseniz tam olarak yardımcı olabilirim.
Bir de şuan belirteyim 3,3 gb ram kullanımı var ama arkada origin,steam,utomik,avast ve ekstradan da chrome açık

sürüme göre farkeder mi bilmiyorum ama ben imzamda yazılı olan sistemimde windows 10 home 32 bit kullanıyorum. boşta kullandığı ram 1,7 gb.
oyun kısmına girmiyorum tabi.

yüsek-orta karışık olarak açıyorum.
Arkadaşımda da benzer bir sistem var o da PUBG oynuyor lakin ayarlarını bilmiyorum.

Hayır yaşatacağını sanmıyorum ama dediğim gibi ekran kartı modeliniz gibi bilgileri de verirseniz tam olarak yardımcı olabilirim.
Bir de şuan belirteyim 3,3 gb ram kullanımı var ama arkada origin,steam,utomik,avast ve ekstradan da chrome açık
Rx 580 4 gb
R5 1600 12 nm
240 gb ssd james donkey
B450m

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı