Windows 10 .NET Framework 3.5 etkin olmuyor

AtaKemall

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
PUBG'de donma hatası aldım. NET Framework 3.5 yükleme ekran çıktı, yükledim. Denetim masasından ''Windows özelliklerini aç ya da kapat'' bölümünden açtım yeniden başlat dedi başlattım ondan sonra tekrar dondu .NET Framework 3.5 yükleme ekranı çıktı ve tekrar aynı bölüme girdim ve .NET Framework 3.5 tikleri kaldırılmıştı tekrar yaptım yeniden başlattım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim @Recep Baltaş @Ali Güngör @THE_MILLER @Murat5038

PUBG'de donma hatası aldım. NET Framework 3.5 yükleme ekran çıktı, yükledim. Denetim masasından ''Windows özelliklerini aç ya da kapat'' bölümünden açtım yeniden başlat dedi başlattım ondan sonra tekrar dondu .NET Framework 3.5 yükleme ekranı çıktı ve tekrar aynı bölüme girdim ve .NET Framework 3.5 tikleri kaldırılmıştı tekrar yaptım yeniden başlattım olmadı, yardımcı olursanız sevinirim @Recep Baltaş @Ali Güngör @THE_MILLER @Murat5038
Aynen

Arkadaşlar Windows 10 1803 sürümüyle sorunu çözdüm linklere kod bölümünden ulaşabilirsiniz Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum ve .Net Framework'ü etkin ettiğinizde de işe yaramıyorsa benim gibi GPU'ya custom overclock yapmış olabilirsiniz kaldırmayı deneyin.

Benden önce siz yazmışsınız, aynı işlemi dün gece yaptım buraya gelip çözümü yazayım dedim benden önce davranmışsınız. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı