Windows 10 Norton Security Standard Tarama Yapınca Mavi Ekran Hatası

tbncvxcsjqpnby

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarıma Norton Security Standard yükledim ve kurdum. Ardından taramayı çalıştırdım. Çalıştırdığım anda mavi ekran hatası alıyorum. Ardından bilgisayar tekrar açılıp kullanmaya devam ediyorum. Bayağı canımı sıkmıştı. Ayrıca okulda, akıllı tahtada hoca slaytı açarken (PowerPoint 2010) 2. Slaytta, slayt gösterisini açtığında sürekli mavi ekran hatası veriyordu. İşin ilginç yanı, Windows 7'yi aylardır kullanıyordum ve hiçbir programdan bir kere dahi olsun mavi ekran hatası almadım. Muhtemelen Windows 7'ye geri döneceğim.
P_20171214_194831_LL.jpg
P_20171214_194841_LL.jpg
P_20171214_194900_LL.jpg
P_20171214_195233_LL.jpg

Hmmm anladım orjinal lisans bittikten sonra oyun oynamıyorsanız bit defender ve ya kapersky e geçin oynuyorsanız eset internet security e geçin bence bu markaların ücretsizleri nortonun lisanslısından daha iyi koruma sağlar. Ama yaşadığınız şeyi anlıyorum ben bir aralar eset smart security 8 kullanıyordum 10 varken çünkü lisans 8 i destekliyordu. :S

Bence genel olarak norton kullanmak hata bir an önce kapersky e Eset e ve ya BitDefender a geç.
Oyun oynamıyorsan Kapersky Crack oynuyorsan Eset Her türlü yasal oynuyorsan BitDefender önerim
Kesinlikle çok yanılıyorsun asıl kaspersky bir rezilliktir eset de bitdefender de kazık firma çok büyük meblalar istiyorlar norton ben kullanıyorum ve hicbir sıkıntım yok bence o düşünceniz free sürümü oldugu icin kaspersyi sevmeniz fakat kaspersky rusların ve ruslara asla guvenilmez

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı