Çözüldü Windows 10 "ntoskrnl.exe" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Agamanil

Decapat
Daha fazla  
Konuya geçeceksek eğer bluescreen yiyorum sürekli BlueScreenView diye bir uygulamadan sebeplerine baktım fotoları atıyorum kırmızı olanlar sebepleri zaten anlarsınız sebebi nedir? İsterseniz minidump paylaşabilirim herhangi bir oyuna girince falan yapıyor genelde bazen PC açılırken PC'de sadece dizi izleyebiliyorum şu an.

1713043000589.png

1713043016705.png

Çözüm
Bu dosyalarda problem hala sabit internet sürücüsü olarak duruyor. BIOS'a girip ayarlarını sıfırla ve o şekilde kullan. Sorun tekrarlarsa disklerinin kablolarını kontrol et ve bir RAM testi yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

* BIOS Sıfırlama Rehberi
Bu dosyalarda problem hala sabit internet sürücüsü olarak duruyor. BIOS'a girip ayarlarını sıfırla ve o şekilde kullan. Sorun tekrarlarsa disklerinin kablolarını kontrol et ve bir RAM testi yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

* BIOS Sıfırlama Rehberi

Çözüm

* BIOS Sıfırlama Rehberi

RAM testi yapmayacağım zaten yeni RAM aldım geliyorlar onlarla denerim oluyor mu diye BIOS ayarları sıfırladım ve yine de tekrar mavi ekran yedim şimdi disklerin kablolarını kontrol edeceğim.

RAM testi yapmayacağım zaten yeni RAM aldım geliyorlar onlarla denerim oluyor mu diye BIOS ayarları sıfırladım ve yine de tekrar mavi ekran yedim şimdi disklerin kablolarını kontrol edeceğim.

Şu an oldu gibi hard disklerin kablosunu düzelttim yamulmuştu sana ve @claus a çok teşekkürler sorunum devam etmezse çözüm olarak işaretlerim.

Şu an oldu gibi hard disklerin kablosunu düzelttim yamulmuştu sana ve @claus a çok teşekkürler sorunum devam etmezse çözüm olarak işaretlerim.

Bu arada bozuk olduğunu düşündüğüm RAM'i taktım şu an çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı