Windows 10 Nvidia 359.00 Sürücü Sıkıntısı

Ensar Karakaya

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul Beylikdüzü
Daha fazla  
Evet arkadaşlar etrafta gördüğüm bir takım sıkıntılardan dolayı konu açmayı uygun gördüm.
Windows 10 kullanıcıları gördüğüme göre;
Nvidia'nın son çıkardığı Windows 10 için 359.00 (yanlışım olmasın, bu sürücü ile sıkıntı yaşanıyor) sürücüsü oyunlarda sıkıntılar çıkarmakta, bu konu ile ilgili sıkıntı yaşayanlar burada sıkıntısını paylaşırlarsa sevinirim. Kimileri de eski sürücülere geçerek sıkıntının çözüldüğünden bahsetmiş kimileri de işletim sistemlerini Windows 8.1 sürümüne formatlamış, yanlışım varsa affedin. :) @Mustafa K. Hocam siz de bir bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an için bende aynı sorun var, Call of Duty Black Ops3'te aşırı parlama sorunu yaşıyorum ve bir arkadaşımda aynı sorunu yaşadığını bana söylemişti, öyle bir parlama ki oyunu oynamak imkansız gibi ( araba kullanırken akşam üstü güneşi direkt gözüne gelmesine benzer ), daha bir kaç gün önce Windows 8.1 işletim sistemi ve nvidia'nın 359.00 nolu sürümüyle bu oyunu oynarken bu sorunum yoktu. Nitekim şu an bu sorunu yaşamaktayım. Bir kaç oyunda da bu oldu.
@Ensar Karakaya

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı