Windows 10 OEM key için site önerisi

1sa1as

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uygun fiyata orijinal güvenilir OEM key istiyorum. Lütfen almadığınız yerleri önermeyin.
Site olarak Amazon, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, N11 gibi güvenilir bir siteden istiyorum. Yorumlarda önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar 14-15 TL'ye başka satıcılardan alıyorlar.
Ne çok fazla araştırdım ne çok fazla önemsiyorum 30 TL ne olacak diye aldım bir problem çıkmadı. Arkadaş almadığınız yeri önermeyin diye yazmış. Bende öyle yaptım.

Bu satılan key'lerin internetten kolayca bulabileceğimiz keylerden ne farkı var?
Aralarındaki fark internete düşenlerin sadece internete düşmüş olmaları değil mi?. Diğerleri de nasıl elde ediliyorsa internete düşürmeden satilanlardir. Hepsinin nasıl elde edildiği belli mi, değil?

Belliyse belirtin lütfen, durum bu şekilde olunca bu keyler kullanılacaksa neden internette dolaşanlar kullanılmasın da satın alınsın? Her iki türlü de bu kodların nasıl elde edildiği belli değil. Her iki türlü de bilgisayarı sorunsuz etkinleştiriyor.

Merhaba, uygun fiyata orijinal güvenilir OEM key istiyorum. Lütfen almadığınız yerleri önermeyin.
Site olarak Amazon, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, N11 gibi güvenilir bir siteden istiyorum. Yorumlarda önemli.

saglamlisans.com kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı