Windows 10 OEM Key Önerisi

OEM anakarta gömülen, Retail ise anakart/pc değiştirmek istediğinde anahtarı kaldırıp yeni anakart/pc de tekrar kullanabildiğin oluyor. Eğer kaldırmazsan format sonrası otomatik tekrar etkinleşiyor OEM gibi.
Ben retail alıyorum anakart değiştirince tekrar masraf etmiyorum key için.
Peki pttavm'den 26 tl olanı alsam işimi görür mü? Anakartı uzun süre değiştirmem yalnız formatta gitmez dimi verilen dijital lisans keyi? Yani alınır mı?

Peki pttavm'den 26 tl olanı alsam işimi görür mü? Anakartı uzun süre değiştirmem yalnız formatta gitmez dimi verilen dijital lisans keyi? Yani alınır mı?
Formattan sonra silinmez ama her ihtimale karşı not alabilirsiniz bir yere, mail ile geliyor zaten kod. Ben o linkteki yerden bir ay önce masaüstüm için 10 pro aldım şimdilik bir sorunla karşılaşmadım, buna benzer bir şekilde 5 yıl önce almıştım laptopum için, o kodu hala sorunsuz kullanıyorum.

Formattan sonra silinmez ama her ihtimale karşı not alabilirsiniz bir yere, mail ile geliyor zaten kod. Ben o linkteki yerden bir ay önce masaüstüm için 10 pro aldım şimdilik bir sorunla karşılaşmadım, buna benzer bir şekilde 5 yıl önce almıştım laptopum için, o kodu hala sorunsuz kullanıyorum.
Teşekkür ederim alıyorum o zaman :)

Sağlam Lisans üzerinden almayın, sürekli olarak bu OEM anahtarları Windows 7 olarak gönderiyorlar.

Bilginiz olsun diye söyledim.

Valla Pro için OEM anahtar bulan varsa büyük sevaba girer, ben de arıyorum.
ben bulmuştum hocam zamanında n11 üzerinden 11 TL'ye almıştım bulabilirsem atarım.

Bu site güvenilir mi peki?

Son düzenleme:
Kurabildin mi sistemi?
Kurdum önermiyorum. Girdiğiniz ürün anahtarı farklı bir cihazda kullanılıyor diyor onun hatası için bir video vermişler maile bilmiyorum bi sahtelik sezdim o video'da bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı