Windows 10 OEM Key site önerisi

Dün bunu aldım bir sorun çıkmadı
+1 aralarında en ucuzu 3 tane aldım hiçbir sorun çıkmadı.

2 gün önce buradan arkadaş aldı. Nette arattık kodu Facebook'ta bir sayfa paylaşmış bu kodu.

Bence bu kodlara para vermeyin.

Hatta bak Facebook grubunda bunu atmışlar. Dene istersen:

Key: FW3VN-8QF3D-6XFH6-R894W-78RDB
Description: Win 10 RTM Professional
4,5 TL ye ne beklersin ki zaten? en azından 20-50 TL olsa anlarım. Ne demiş atalarımız "ucuz etin yahnisi yavan olur"

2 gün önce buradan arkadaş aldı. Nette arattık kodu Facebook'ta bir sayfa paylaşmış bu kodu.

Özür dilerim arkadaşlar yanlış olmuş, benim aldığım mağaza buydu:

Bence de bu keylere para vereceğinize internetten bulup kullanın daha iyi. Microsoft'un 1000TL civarlarında sattığı keyi 5 TL'ye alınca korsandan bi farkı kalmıyor.

Bence de bu keylere para vereceğinize internetten bulup kullanın daha iyi. Microsoft'un 1000TL civarlarında sattığı keyi 5 TL'ye alınca korsandan bi farkı kalmıyor.
Valla haklı olabilirsin dostum. Bir bilgim olmadan alıp kullandım 3 kez. Hiçbirinde bir sorun çıkmadı. En iyisi orijinal almak zaten de, çoğu zaman ona bütçe ayırmak istemiyoruz mecburen. Bu kodlarla kullanınca en azından tamamen korsan olmuyor ve tüm update'leri alabiliyorsun, tek mantığı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı