Windows 10 OEM ürün anahtarı ile etkinleştirme

Elassar

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 29 Temmuz'dan önce Windows 10 rezerve uyarısı çıktı ama ben rezerve etmedim. Bilgisayarıma baktığımda Windows etkinleştirildi diyor ve altında xxxxx-OEM-xxxxx tarzı bir ürün anahtarı var. Ben bu ürün anahtarı ile Windows 10'u lisanslayabilecek miyim ?
@JaroxJamaica , @samet67671 , @er36po @Recep Baltaş Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Son düzenleme:
@Elassar arkadaşım ben bu soruyu MS Community de sormuştum bana önce yükseltme yapmamı bilgisayarımın donanım bilgilerinin denetleneceğini sonra da temiz kurulum ile olabileceğini söylemişlerdi. Bir dene istersen olursa bana da söylersen sevinirim.

@onursarp tamam teşekkür ederim. Bu microsoft'ada pek güven olmaz ama mecburen deneyip göreceğiz. En kısa zamanda deneyip buraya yazarım.

@Recep Baltaş bu konuda emin olamadım yardımcı olabilir misin ? Emin olmadan yükseltme yapmak istemiyorum.

@onursarp tamam teşekkür ederim. Bu microsoft'ada pek güven olmaz ama mecburen deneyip göreceğiz. En kısa zamanda deneyip buraya yazarım.
@Elassar kardeşim benim de kafam çok karışık diye bugün az önce buna benzer bir soru sordum bana sadece indireceğimiz ISO dosyalarıyla yükseltme yapmamızı temiz kurulum için başka ISO dosyalarının çıkacağını söylediler. Ama yine de siz bilirsiniz ben söyleyim de :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı