OEM Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Daha fazla  
Merhabalar Technopat Ailesi,
3 gün önce toplamış olduğum sisteme UEFI ayarlarıyla 0'dan Windows 10 Pro kurulumu yaptım. Kurulumda istenilen ürün anahtarını sonra girmek şartıyla geçtim. Her şey tamamlandığında Windows 10 Pro ürün anahtarını ayarlar kısmından girmek istedim kodu kabul etti fakat almadı. Bende OEM key imi bulmak için çeşitli programlar indirdim. Örneğin FirmwareTableView programı. Bu programda MSDM kısmından OEM keyinizi bulabilirsiniz deniyor fakat bende MSDM kısmı yok ve Win 10 'mu etkinleştiremiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro keyini yazıyorum fakat hata veriyor ileri ye tıklıyabiliyorum. Bazı sürümlerin keylerini yazdığımda ileri ye bile tıklayamıyorum.
Siz nereden satın aldınız Windows 10 Pro key'i ? Ayrıca söylediklerinizde çelişki var. Toplama bilgisayar diyorsunuz. OEM ürün kimliğinden bahsediyorsunuz.

Son düzenleme:
Siz nereden satın aldınız Windows 10 Pro key'i ? Ayrıca söylediklerinizde çelişki var. Toplama bilgisayar diyorsunuz. OEM ürün kimliğinden bahsediyorsunuz.
Anladığıma göre arkadaş netten bulduğu hazır keyle windows'u onaylatacak ama şifre önceden kullanıldığı için kabul ediyor gibi gösteriyor. Sonuç ise orjinal olmayan windows. :D

Kusura bakmayın tam olarak bilmiyorum. İnternetten okuyup gördüklerimi yazdım yanlış ta anlamış olabilirim. Yeniyim bu konularda. Bana Win 10 Pro yu nasıl etkinleştireceğimi söylemeniz yeterli. USB den UEFI ayarlarıyla temiz kurulmuş bir Windows.

Kurmayla iş bitmiyor. Window 10 Pro'yu satın almanız lazım. Orijinal olması için.
Satın almadan felan olmuyormu ve almak zorundaysam fiyatları ne kadardır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı