Çözüldü Windows 10 OneDrive "eşitlemeye izni yok" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SpaceQ

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10'da One Drive yedeklemesini açtım ve Steam içi öğeye erişim izni yok diyor. Çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız çok sevinirim.

Adsız.png

Çözüm
Merhabalar. Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Biraz araştırma yaptım ve sorunun nasıl çözüleceğini buldum. İlk önce Steam'in ( ya da başka bir uygulamanın ) üzerine sağ tıklayıp özellikleri seçin. Sonra güvenliğe tıklayın. Oradan da düzenleye tıklayın. "Grup ya da kullanıcı adları" başlığı altında hesabınıza tıklayın. Ardından da "tam denetime izin ver" kutucuğunu işaretleyip uygula seçeneğine tıklayın. Sonra ise sağ tık yapıp yenile seçeneğini işaretleyin. Sorun çözüldü😊
Bende izin ver zaten seçiliydi. Ben de izin verme dedim. Sonra izin vermemeyi kaldırıp uygula dedim düzeldi.
Windows 10'da One Drive yedeklemesini açtım ve Steam içi öğeye erişim izni yok diyor. Çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 729329

Maalesef bende de oldu bu sorun nasıl düzelir ama bilmiyorum.Bende araştırırken bir umut çözüm vardır diye geldim ama yokmuş.

Eki Görüntüle 729329

Merhabalar. Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Biraz araştırma yaptım ve sorunun nasıl çözüleceğini buldum. İlk önce Steam'in ( ya da başka bir uygulamanın ) üzerine sağ tıklayıp özellikleri seçin. Sonra güvenliğe tıklayın. Oradan da düzenleye tıklayın. "Grup ya da kullanıcı adları" başlığı altında hesabınıza tıklayın. Ardından da "tam denetime izin ver" kutucuğunu işaretleyip uygula seçeneğine tıklayın. Sonra ise sağ tık yapıp yenile seçeneğini işaretleyin. Sorun çözüldü😊

Bende izin ver zaten seçiliydi. Ben de izin verme dedim. Sonra izin vermemeyi kaldırıp uygula dedim düzeldi.

Çözüm
Merhaba. Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Biraz araştırma yaptım ve sorunun nasıl çözüleceğini buldum. İlk önce Steam'in ( ya da başka bir uygulamanın ) üzerine sağ tıklayıp özellikleri seçin. Sonra güvenliğe tıklayın. Oradan da düzenleye tıklayın. "grup ya da kullanıcı adları" başlığı altında hesabınıza tıklayın. Ardından da "tam denetime izin ver" kutucuğunu işaretleyip uygula seçeneğine tıklayın. Sonra ise sağ tık yapıp yenile seçeneğini işaretleyin. Sorun çözüldü😊

Hortlatıyorum sorunu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı