Windows 10 orijinal alınır mı?

E oradaki yazı kalkabiliyorsa birkaç saçma özellik için neden Windows OEM veya Orijinal windows alayım ki?
CMD üzerinden, KMS sunucularına bağlayıp etkinleştirilmiş bir şekilde ücretsiz olarak kullanabiliyorsun. Yazıda işin legal kısmını aramış, bir kısım. Hah, işte bu dediğim daha da korsan bir şey. Güvenliğine garanti vermem.

Yasal değil kardeşim siz inanmaya devam edin ben resimli kanıtımı sundum kenara çekilirim.
Microsoft forum çalışanlarının yorumları bir garip oluyor. Çalıntı olabileceği üzerinde durup kesin olarak çalıntı veya illegal demiyor. Bir başka konuda ise Microsoft üzerinden alınmasını önerip diğer türlü alınmasını önermiyor ve çalıntı olabileceği üzerine duruyor. Vatan bilgisayardan 700 TL'ye aldığınız anahtar yine yasal olmuyor bu söze göre o zaman. Konu şurada; Korsan Windows Kullanma Deyip OEM Key Öneren Üyeler | Technopat Sosyal.

Bu kadar insan kullanıyorken bir sorun çıkmaması tuhaf. Buna ben de dahilim ve güncelleştirmeleri alıyorum. Çoğu insan bütçe nedeniyle bunları tercih ediyor ve sorun çıkmıyor. 4000 TL bütçesi olan adam Windows'a 1000 TL veremez anladın mı? 30 TL'ye alır mis gibi de kullanır. Zaten çalıştığı sürece sorun ne ki?
Crack kullananda çok kanka onlarda da bir sorun çıkmıyor.

Geri
Yukarı