Windows 10 Orijinal Lisans Anahtarı Almak ve Kurmak

murat_ucar

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba ben üç, dört ay önce masaüstü PC almıştım sistemi kendim topladım sonra da bilgisayarcıya götürüp Windows 10 yükletmiştim. Bilgisayarım son birkaç haftadır lisans anahtarınızın süresi dolmak üzere diye uyarı veriyor. Araştırıp buldum 20 Mart'ta dolacak süresi, ben de adam akıllı orjinal lisans anahtarı alıp kendim kurayım diyorum. Şu ilandan alacağım, fiyat nasıl sizce? Birkaç sorum daha olacak kendim kurabilirim değil mi ve orjinal Windows 10 kullanmanın performansa bir katkısı olur mu?
İlan: Windows 8.1-10 Pro 32-64bit Tr Orjinal Lisans Anahtari Online Teslim GittiGidiyor'da 269092520

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal kullanın, daha güvenli. Sosyal'de de korsan içeriğe destek yok. Evet, siz de kurulumu yapabilirsiniz. Buradan hem ISO dosyasını indirebilir, hem de kurulum rehber videosunu inceleyebilirsiniz.

Fiyatı ucuz fakat güvenilir olup olmadığının kesin bir cevabı yok, satıcıdan satıcıya değişir. Size önerim Kinguin veya G2A'dan almanız.

Arkadaşlar 44 liraya Gittigiyor'dan aldım. Kinguin veya G2A tavsiye etmişsiniz ama 44 lira neresi 100 lira neresi hem oradan alınca da sıkıntı çıkabiliyor ki. Bir kere oyun almıştım sonra oyun mevcut değil gibi bir şey deyip paramı da iade etmek için 20 gün bekletmişlerdi. Gittigidiyor'dan aldım key falan geldi.
Şimdi sorum şu, mediatool aracı ile Windows ISO dosyası oluşturacam onu da rufus yazılımı ile Technopat'ta yer alan videodaki gibi flash belleğe yazacağım. Bu şekilde yapmalıyım değil mi?
Lütfen bana saçma sapan bu sorular soruldu araştır gibi cevaplar yazmayın bu bir forum sitesiyse soru sormamız için vardır. Yüzlerce sayfa içinde benim sorunumla aynı olan soruyu nerede bulabilirim sizce en kısa yolu bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı