Windows 10 otomatik güncelleme ve güncelleme bildirimini kapatma

• Konuyu başlatan visu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 3B

visu

Hectopat
Makaleler
2
Windows 1803'e geçtiğimde her oyunda performans düşüşü yaşamıştım ve USB format ile windowsu 1709 versiyonuna geri döndürdüm fakat 1 ay sonra her gün oyunu aşağıya alıp Windows 10 güncellemeniz hazır işte saat seçin falan filan diyordu. Ayrıca kapatma tuşuna tıklayınca Güncelleştir ve kapat çıkıyordu. Şimdi tekrar 1709'a geri döneceğim fakat yine kendisi otomatik güncelleyeceğinden korkuyorum ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 1803'e geçtiğimde her oyunda performans düşüşü yaşamıştım ve USB format ile windowsu 1709 versiyonuna geri döndürdüm fakat 1 ay sonra her gün oyunu aşağıya alıp Windows 10 güncellemeniz hazır işte saat seçin falan filan diyordu. Ayrıca kapatma tuşuna tıklayınca Güncelleştir ve kapat çıkıyordu. Şimdi tekrar 1709'a geri döneceğim fakat yine kendisi otomatik güncelleyeceğinden korkuyorum ne yapmam gerek?

Windows güncellemesi o kadar korkulacak bir şey değil. 3-5 FPS düşebilir bunda bir sıkıntı yok. Daha sonraki güncellemeler de düzeltilir zaten.

Bilgisayarın arama yerinden Hizmetler'e girmen ordan da Windows Update'ye sağ tık özellikler önce durdur sonra devre dışı bırak.
Arama yerinde çıkmazsa Win Tuşu+R açılan yere de services.msc yazıp girebilirsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı