Çözüldü Windows 10 Otomatik Güncellemeleri Nasıl Kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguz sasi

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10'da otomatik güncellemeyi nasıl kapatabilirim? Şu şekilde oluyor.

PC'yi uyku moduna alıyorum, o şekilde duruyor, bir zaman sonra geldiğimde PC otomatik olarak kendini güncellemiş oluyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

PC'yi uyku moduna alıyorum, o şekilde duruyor, bir zaman sonra geldiğimde PC otomatik olarak kendini güncellemiş oluyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

Bunu engelleyemezsiniz, Windows 10 güncellemeleri kapatma özelliğini devre dışı bıraktı. Siz eğer etkin saatleri ayarlarsanız o saatler içinde güncelleme yapmaz bilgisayar.

Kendim araştırıp bulduğum çözümü sunayım yapıp yapmamak sana kalsın.
1-Hizmetler sağ tıkla yönetici olarak çalıştır-windows uptade'i bul sağ tıkla durdur de.Tekrar windows uptade sağ tıkla özellikler başlangıc türü devre dışı bırak.
2-CMD yönetici olarak çalıştır ve sc delete wuauserv yazıp enterla. PC'i yeniden başlat.

UYARIYORUM BUNU YAPTIKTAN SONRA WİNDOWS UPTADE HİÇ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAZ VE MİCROSOFT STORE'de devre dışı kalır.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı