Windows 10 Otomatik güncelleştirmeleri kapatma

• Konuyu başlatan PaXe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 849

PaXe

Hectopat
Daha fazla  
CS GO ve benzeri oyunlar oynarken Windows 10 benden izinsiz güncelleme yapıyor ve bu sebeble pingim 500+ oluyor. Kötü tarafı ise durduramıyorum güncelleme bitene kadar. Ben istiyorum ki güncelleme benden izinsiz yapmasın. Bir bildirim versin onay verince Update etsin. Mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de zaman zaman aynı sorunu yaşıyorum. Windows un arama kısmından hizmetler yazıp açılan pencerede windows update seçeneğini bulup devam eden güncelleme varsa durdurabilirsiniz.

Çalıştırdan msconfig yazın. Hizmetler kısmına gelin ordan windows update i durdurabilirsiniz tam olarak hatırlamıyorum ama windows update güncelleme tarzı bişeydi.Benim işime yaramıştı.
Hazır oraya girmişken
Önyüklemeye girip, gelişmiş seçeneklerden işlemci sayısını en yükseke çekmenizide öneririm.

Windows update, güncelleştirmeleri duraklatma için seçenek sunuyor. Yanlış hatırlamıyorsam, toplam da 2 ay kadar duraklatabiliyorsun. Boş zamanların da güncelleştirmeleri denetle diyerek gerekli güncelleştirmeleri alabilirsin.

Screenshot_1.png

CS GO ve benzeri oyunlar oynarken Windows 10 benden izinsiz güncelleme yapıyor ve bu sebeble pingim 500+ oluyor. Kötü tarafı ise durduramıyorum güncelleme bitene kadar. Ben istiyorum ki güncelleme benden izinsiz yapmasın. Bir bildirim versin onay verince Update etsin. Mümkün mü?
Güncellemeleri kapatmanı tavsiye etmem güncel olmayan sistem ölü sistemdir illaki önümüzdeki güncellemelerle sorunun giderilecektir. genede kapatmak istiyorsan hizmetlerden kapatabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı