Windows 10 oturum açma ekranı giriş paneli açılmıyor

Ali Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı her açtığımda görev yöneticisi işlemler bölümünden kullanmadığım uygulamaları kapatırdım. Her seferinde bununla uğraşmamak için msconfig > başlangıç bölümünden sadece sistem için gerekli gibi bir yeri işaretleyip sistemi yeniden başlattım. Şu an bilgisayarı açtığımda tarih saat ve arka plan resmi görünüyor ekrana tıklayınca parola giriş paneli açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarı her açtığımda görev yöneticisi işlemler bölümünden kullanmadığım uygulamaları kapatırdım. Her seferinde bununla uğraşmamak için msconfig > başlangıç bölümünden sadece sistem için gerekli gibi bir yeri işaretleyip sistemi yeniden başlattım. Şu an bilgisayarı açtığımda tarih saat ve arka plan resmi görünüyor ekrana tıklayınca parola giriş paneli açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Aynen bende açamıyorum bilen birisi yokmu

Bu arada telefona gelen bildirimde ismini kerimcan olarak okudum hayırdır inşallah diyerek açtım uygulamayı. [emoji16]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı