Windows 10 Oturum açma hatası

BsLq

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'u bugün itibariyle bilgisayarıma yüklemiş bulunuyorum. Fakat mağazadan ve normal hesap bölümünden denesem de oturum açma hatası veriyor sonra tekrar deneyin diyor. İnternetle ilgilide bir problemim yok. Evde kullanıyorum. Acaba bir püf noktası var mı? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Sorun nedir bilmiyorum ama ben de oturum açmada hata yaşıyorum. Kullanıcı profil hizmeti oturum açılamadı hatasını alıyorum. 3 tane forum sitesine sordum 1 kişi cevap vermedi. Bari sen yardım et. İnternetteki yazıların hepsi 8.1, 8, 7 ve vista için geçerli. Lütfen yardım et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiginiz gibi bazı uygulamaları kullanmak icin magazadan microsoft hesabi ile oturum acmak gerekiyor fakat giris ekranina girmiyor daha donra deneyin diyor. yani magazada ve normal microsoft hesabi giris bolumunde oturum acamiyorum.

Microsoft hesabı ile.
upload_2015-8-10_23-23-48.png

Tavsiyem Microsoft ile bağlanmayın. Ama Mağaza E-posta gibi uygulamaları kullanacaksanız her birinde ayrı oturum aç butonunu kullanmanız.

Başka bir seçenek sunmuyor ama sizde ekranda rahatça görebileceğiniz gibi biliyorsunuzdur da bunu. Ayrıca mağazadan kendi bölümünde oturum açma hatasını da aynı şekilde vermekte. OneDrive da bu hataya dahil olan bölümlerden.

Farklı bir bilgisayar ile denediniz mi? Şu anda Laptop'un başında değilim de. Bir de söylediğim seçenek Windows 8.1 içinmiş.

Başka bir bilgisayarda sorun olmadan oturum açılabiliyordu sizde yüklediyseniz ki öyle olduğunu yazmıştınız sizde muhakkak oturum açmışsınızdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı