Çözüldü Windows 10 oturumunuz kapatılmak üzere hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HmK

Hectopat
Merhabalar, ben Windows 10'un deneme sürümünü kullanıyorum. Zaman zaman Windows oturumunuz kapatılmak üzere çıkıyor ekranıma ve PC kendini yeniden başlatıyor. Bu mesele bir gün oldu 1 hafta sonra tekrar oluyor, neden böyle oluyor bilgisayarda virüs falan mı var ne yapmam lazım? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, ben Windows 10'un deneme sürümünü kullanıyorum. Zaman zaman Windows oturumunuz kapatılmak üzere çıkıyor ekranıma ve PC kendini yeniden başlatıyor. Bu mesele bir gün oldu 1 hafta sonra tekrar oluyor, neden böyle oluyor bilgisayarda virüs falan mı var ne yapmam lazım? Yardım eder misiniz?
Muhtemelen virüs var.
İlk bunu yap.
Sonra kaspersky Free ile tarat.
Ek olarak taratmadan önce bize görev yöneticisi->Başlat yolundaki programların SS'ini at.
Muhtemelen virüs var.
İlk bunu yap.
Sonra kaspersky Free ile tarat.
Ek olarak taratmadan önce bize görev yöneticisi->Başlat yolundaki programların SS'ini at.
Ek olarak kapanmayı engellemek için yönetici olarak açılmış CMD içine shutdown -a da yazabilirsin.
eylülden beri aynı hata var bende. bir keresinde bilgisayarı belli bir zamanda otomatik kapatmak için cmdden komut girmiştim. o günden beri bilgisayar yerli yersiz kendini yeniden başlatıyor. oturumunuz kapatılmak üzere diye uyarı geliyor ve tak gidiyor. virüs taraması shutdown a komutu her şeyi denedim. sistem hatasında bilgisayarı otomatik yeniden başlatma diye bir ayar varmış onu kapattım hala devam ediyor yani donanımsal değil. windows 10 var lisans keyi internetten ucuza satın almıştım. bu hatayı almam için hiçbir sebep yok deliricem format mı atıcaz illa buna

Dosya Ekleri

• IMG_20210106_134517.jpg
    IMG_20210106_134517.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 31
Eylülden beri aynı hata var bende. bir keresinde bilgisayarı belli bir zamanda otomatik kapatmak için cmdden komut girmiştim. o günden beri bilgisayar yerli yersiz kendini yeniden başlatıyor. oturumunuz kapatılmak üzere diye uyarı geliyor ve tak gidiyor. virüs taraması shutdown a komutu her şeyi denedim. sistem hatasında bilgisayarı otomatik yeniden başlatma diye bir ayar varmış onu kapattım hala devam ediyor yani donanımsal değil. windows 10 var lisans keyi internetten ucuza satın almıştım. bu hatayı almam için hiçbir sebep yok deliriceğim format mı atıcağız illa buna
Öncelikle sorunu muhtemelen çözebilirim fakat rica ediyorum başka bir konu aç. Hem forum kuralları hem de eski konunun diriltilmemesi açısından, konulara bakanlar daha rahat bulur aradığını:).
Beni de etiketlersen çok sevinirim :)

Geri
Yukarı