Çözüldü Windows 10 oturumunuz kapatılmak üzere hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HmK

Hectopat
Merhabalar, ben Windows 10'un deneme sürümünü kullanıyorum. Zaman zaman Windows oturumunuz kapatılmak üzere çıkıyor ekranıma ve PC kendini yeniden başlatıyor. Bu mesele bir gün oldu 1 hafta sonra tekrar oluyor, neden böyle oluyor bilgisayarda virüs falan mı var ne yapmam lazım? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, ben Windows 10'un deneme sürümünü kullanıyorum. Zaman zaman Windows oturumunuz kapatılmak üzere çıkıyor ekranıma ve PC kendini yeniden başlatıyor. Bu mesele bir gün oldu 1 hafta sonra tekrar oluyor, neden böyle oluyor bilgisayarda virüs falan mı var ne yapmam lazım? Yardım eder misiniz?
Muhtemelen virüs var.
İlk bunu yap.
Sonra kaspersky Free ile tarat.
Ek olarak taratmadan önce bize görev yöneticisi->Başlat yolundaki programların SS'ini at.
Muhtemelen virüs var.
İlk bunu yap.
Sonra kaspersky Free ile tarat.
Ek olarak taratmadan önce bize görev yöneticisi->Başlat yolundaki programların SS'ini at.
Ek olarak kapanmayı engellemek için yönetici olarak açılmış CMD içine shutdown -a da yazabilirsin.
Kaspersky tam tarama yapıyorum şu anda
MBAM sonuçlarını da at lütfen (az önce yaptıklarını) eğer bulamıyorsan koruma geçmişini at.
Fakat Allah rızası için fotoğraf çekeceksen tam ekrana alıp at ve programların adı gözüksün.

MBAM sonuçlarını da at lütfen (az önce yaptıklarını) eğer bulamıyorsan koruma geçmişini at.
Fakat Allah rızası için fotoğraf çekeceksen tam ekrana alıp at ve programların adı gözüksün.
MBAM uygulamasını sildim.
Şu an gözüküyor mu
1609398770639-1872561987.jpg
1609398770639-1872561987.jpg

GitHub nedir bilmiyorum yandexdisk kurdum video atmak almak için rkill kullanmadım.
O zaman o Githublu şeye sağ tıkla ve dosya konumunu aç de, sonra da SS at.
Kaspersky taraman hızlı taramaysa tam tarama yap.
%temp% içini sil, silinemeyenleri bırak.
Denetim Masası->Programlar ve özellikleri kısmının fotoğrafını çek.
Çok program yükleyip siliyorum.
Korsan kullanıyorsan daha iyi siteler seç.
Kullanmasan bile iyi siteler seç.

Pardon tam tarama yapmışsın, offline tarama varsa yap fakat önce Allah rızası için Rkill kullan.
Garip bir adı ve korkutucu bir arayüzü (aslında CMD arayüzü) olabilir ama gerekli bir yazılım.

Geri
Yukarı