Çözüldü Windows 10 "Oturumunuz kapatılmak üzere" Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kappuska

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar kendiliğinden güvenli modda açılıp oturumunuz 1 dakika içinde kapanacak yazıp 5sn içinde yeniden başlatıyor ve yine aynı devam edip döngüye giriyor.
Dosyalarımı koruyarak sistem sıfırlanması denedim yapmadı ve hazırlamış olduğum ödevlerin kurtarılması gerekiyor lütfen.

Screenshot_2020-05-13-14-29-39-203_com.whatsapp.jpg

Bilgisayar kendiliğinden güvenli modda açılıp oturumunuz 1 dakika içinde kapanacak yazıp 5sn içinde yeniden başlatıyor ve yine aynı devam edip döngüye giriyor.
Dosyalarımı koruyarak sistem sıfırlanması denedim yapmadı ve hazırlamış olduğum ödevlerin kurtarılması gerekiyor lütfen.

Eki Görüntüle 561177
SSD'nizi ya da HDD'nizi farklı bir bilgisayara ikincil olarak bağlayın belgelerinizi kurtarın sonra temiz kurulum yapın.

Eki Görüntüle 561177

Reis merhaba bende aynı sorunla karsılastım bugun nasıl çözdün acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı