Windows 10 oyun açılmama sorunu

Amaranth

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 hafta önce 0'dan sistem toplamıştım ama param ancak sisteme yettiği için işletim sistemini satın alamadım. Hal böyle olunca bende USB'den kurulum yaptım. İlk kurulumda hiçbir sıkıntı yoktu indirdiğim çok fazla sistem gerektirmeyen oyunları oynuyordum. Ardından Fifa 16 indirdim ve bir hata aldım. Hatanın çözümüne baktım ve her şeyi denememe rağmen bir sonuca ulaşamayınca bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tekrar kurulum yaptım. Ve sorun hallolmuştu. Ancak dün gece Windows 10 bana bir bildirim mesajı gönderdi. ''Sürücü hatalarınızın onarılması için bilgisayarınızı yeniden başlatın.'' diye. Yeniden başlattıktan sonra hiçbir oyun açılmamaya başladı bazıları hiç açılmıyor bazılarında çalışmayı durdurdu diye hata alıyorum. Bazılarında ise hiçbir hareket olmuyor. En son çare olarak tekrar kurulum yapmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa önce format sonra ise driverlari tek tek kurun ayrıca kurulumu yaptığınız Usb belleğe win 10 u bir daha yazın ve kurulumdan sonra butun sürücüleri güncelleyin.

Ayrıca hangi Usb girişinden yaptınız kurulunu?

İlk olarak formatı tek C diskine yaptım. Ancak hiçbir faydasını görmedim bütün yaşadığım sorunlar devam ediyordu. Hal böyle olunca 2 diske birden format attım bütün dosyalarımı kaybettim ancak sorun çözüldü. Ve kurulumu ön Usb girişinden yaptım.

Bu tür konuları açmaya karar verdiğinizde mutlaka sisteminizin temel donanım ve yazılım bilgilerini paylaşın. Ayrıca bildiğim kadarı ile korsana destek verilmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı