Windows 10 Oyun için en iyi sürüm hangisidir?

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu anda Windows 10 1909 kullanıyorum ve oyunlarda bir iki optimizasyon sorunu yaşatıyor. Ben de başka bir Windows 10 sürümüne formatlamak istiyorum. Hangisi en iyi seçenek olur ?
Sistem:
Ryzen 5 1600
R9 380X (Yakın zamanda yenileyeceğim)
B450M S2H
8 GB DDR4 RAM (Bir 8 daha ekleme yapacağım)

Son düzenleme:
Zaten en son sürümdeyim ve sıkıntı yaşatıyor yazdım üste, yazmak için yazmayın.
Sen sıkıntı yaşama diye yeni sürüm çıkartıyorlar. Önceki sürümdeki sıkıntıların düzelmiş hali şu an kullandığın sürüm. Sürüm düşürünce sorunsuz çalışacağını düşünmek saçmalık. Yeni sürüm bekleyeceksin. Yazmak için yazmıyorum anlamıyorsun.

Sen sıkıntı yaşama diye yeni sürüm çıkartıyorlar. Önceki sürümdeki sıkıntıların düzelmiş hali şu an kullandığın sürüm. Sürüm düşürünce sorunsuz çalışacağını düşünmek saçmalık. Yeni sürüm bekleyeceksin. Yazmak için yazmıyorum anlamıyorsun.
Ve her yeni guncelleme ile gelen bir ton gereksiz şey de onlarla birlikte geliyor. 1809 da şuan yaşadığım şeyleri yasamadigim için böyle bir konu açtım. Yer yapılan güncelleme mükemmel ve hatasız olarak yayınlanmıyor.

Windows'un yeni sürümlerine sorun falan yok. Arka Plan işlemleri senin bilgisayarına ağır geliyorsa sorumlusu Microsoft değil. Boş Windows istiyorsan LTSB sürümlerine geçmen daha iyi olur. Güncelleme almıyor Windows 10 ile gelen özelliklerin çoğu yok. Tema giydirilmiş W7 gibi.

Windows'un yeni sürümlerine sorun falan yok. Arka Plan işlemleri senin bilgisayarına ağır geliyorsa sorumlusu Microsoft değil. Boş Windows istiyorsan LTSB sürümlerine geçmen daha iyi olur. Güncelleme almıyor Windows 10 ile gelen özelliklerin çoğu yok. Tema giydirilmiş W7 gibi.
LTSB fazla boş. 180X sürümleri iyiydi onlardan birini yükleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı