Windows 10 oyun oynarken renkler kayıyor

CihatY

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarda Minecraft oynarken herhangi bir goruntu sorunu çıkmıyor ama başka herhangi bir oyunu oynarken renkler tuhaflaşıyor. Driver vs. hepsini Driver Booster'den guncelledim. Ne yapmaliyim?

Dosya Ekleri

• 20210515_130310.jpg
    20210515_130310.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarda Minecraft oynarken herhangi bir goruntu sorunu çıkmıyor ama başka herhangi bir oyunu oynarken renkler tuhaflaşıyor. Driver vs. hepsini Driver Booster'den guncelledim. Ne yapmaliyim?
Sorun anlaşıldı. 🤣 Şaka bir yana Driver Booster yanlış driverlar yükleyebiliyor. Driverları kendi sitesinden indirin.

Hocam driver booster kullanmayın sürücülerinizi DDU ile kaldırıp yeniden kurun Driver Booster dandirik beş para etmez kartınıza yanlış driverleri yükleyen bir program.

Ekran kartınızın modelini yazarak başlayabilirsiniz. GPU sorunu gibi.

GPU: GeForce 9600GT.

Sorun anlaşıldı. 🤣 şaka bir yana Driver Booster yanlış driverlar yükleyebiliyor. Driverları kendi sitesinden indirin.

Arkadaşların dediği gibi DDU ile kaldırıp en son sürümünü yükledim NVIDIA'nın kendi sitesinden.

Driver Booster önermiyoruz. Özellikle ekran kartı sürücünü DDU ile kaldırın ve en son WHQL sürümünü indirin.

Dediğini yaptım DDU ile kaldırıp NVIDIA'nın sitesinden en güncel driveri kurdum.

Hocam Driver Booster kullanmayın sürücülerinizi DDU ile kaldırıp yeniden kurun Driver Booster dandirik beş para etmez kartınıza yanlış driverleri yükleyen bir program.

Üstte belirttiğim gibi DDU ile kaldırıp NVIDIA'nın kendi sitesinden indirdim driveri.

Sonuç: Arkadaşlar bir şey değişmedi :) ama DDU ile driveri sildiğimde kurmadan önce tekrar bir oyuna girdim normal oynattı(görüntü bozulması olmadı) ama çok kasıyordu driverlemi alakalı sorun yoksa ekran kartıylamı tam anliyamadım :D

Geri
Yukarı